SlovenskyEnglishČesky

first minute Itálie, Chorvatsko

Demänovská Dolina > Demänovská Dolina

Hotel FIM

Hotel FIM

Hotel FIM je situován přímo v srdci Demänovské doliny, která je patrně nejznámější a turisticky nejnavštěvovanější dolinou v Nízkých Tatrách a na jejímž konci se vypíná nejvyšší vrchol tohoto pohoří Chopok.

Hotel TRI STUDNIČKY

Hotel TRI STUDNIČKY

Pověst o neposlušných dcerách liptovského rychtáře, zakletých do tří vyvěrajících studniček, se stala spolu s dřevem, mědí a kamenem základem pro luxusní horský hotel Tri Studničky. Nachází se přibližně 6 km od centra Liptovského Mikuláše a stejně daleko od celoročně využívaného rekreačního centra Jasná.

Hotel GRAND

Hotel GRAND

Komfortní hotel Grand je umístěn na konci Demänovské Doliny na úpatí hory Chopok. Těsně sousedící skiareál Jasná (Chopok – sever) je nevyhledávanějším a nejlépe vybaveným zimním areálem na Slovensku.

Horský hotel SKI ZAHRADKY

Horský hotel SKI ZAHRADKY

Oblíbený a méně náročnými klienty vyhledávaný hotel SKI Záhradky je umístěn v těsné blízkosti dolní stanice šestimístné sedačky na Chopok (sever). Je celoročně dostupný vozem, v zimní sezóně doporučujeme zimní výbavu.

Wellness hotel CHOPOK

Wellness hotel CHOPOK

Wellness hotel Chopok v Demänovské dolině je situován na začátku největšího a nejznámějšího střediska Nízkých Tater (Jasná)