SlovenskyEnglishČesky

Lyžování na Slovensku - Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Donovaly

first minute Itálie, Chorvatsko

Senec

Oblast v okolí města Senec je známým rekreačním střediskem Sluneční jezera. Pobyt u vody s možností všech vodních aktivit je příjemný způsob trávení letní dovolené. Množství návštěvníků převážně z nedaleké Bratislavy zná přednosti čisté vody jezer, které vznikly po těžbě štěrků. Ani v zimě se vodní zábava nekončí, ale pokračuje v prostorách aquaparku.

Ubytování Senec

Apartmánový komplex HOLIDAY VILLAGE

Apartmánový komplex HOLIDAY VILLAGE

Prázdninová vesnička Holiday Village je situována na severní straně rekreačního areálu Slunečných jezer.

Hotel SENEC RELAX

Hotel SENEC RELAX

Hotel Senec Relax je umístěn přímo na břehu Slunečných jezer (část sever). Svojí polohou poskytuje klientům komfort klidu a relaxace.

Hotel KOLIBA

Hotel KOLIBA

Nově vybudovaný objekt hotelu Koliba v Senci je umístěn v centru rekreační oblasti Senec – sever. Od jezera je vzdálen méně než 100 m, v blízkém okolí jsou všechny atrakce prázdninového střediska (aquapark, restaurace, zastávka vyhlídkového vláčku …).

Apartmán HOLIDAY RANCH

Apartmán HOLIDAY RANCH

Budova objektu Holiday Ranch se nachází nedaleko prázdninové vesničky Holiday Village a přitom v centru rekreačního komplexu Slunečná jezera – sever. Hlavní travnatá pláž je vzdálena 50 m.

Hotel SENEC

Hotel SENEC

Hotel Senec otevírá pomyslnou bránu Slunečných jezer na jejich severní straně. Disponuje vlastní udržovanou pláží a atraktivním sportovním areálem.

Vodní lyžování Senec


Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska na Slovensku - Lyžování Slovensko.