SlovenskyEnglishČesky

Lyžování na Slovensku - Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Donovaly

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgSkimap Štrbské Pleso

Štrbské Pleso

Areál zimních sportů Štrbské pleso v oblasti Vysoké Tatry nabízí výborné lyžování na Slovensku. Výška 1.360 - 2.093m n. m. zaručuje dostatek sněhu až na 4 měsíce v zimní sezóně. Dvě sedačky a tři vleky obsluhují 9 sjezdovek s celkovou délkou přes 20 km. Všechny lyžařské tratě jsou uměle zasněžovány s možností lyžování při umělém osvětlení i večer.

Ubytování Štrbské Pleso

Hotel PATRIA

Hotel PATRIA

Hotel Patria je dominantní stavbou nejvýše položené tatranské obce Štrbské Pleso. Situován je v nadmořské výšce 1355 m na začátku Mlynické doliny, v zimní sezóně je při návštěvě vozem nutné pamatovat na zimní výbavu.

Hotel FIS

Hotel FIS

Hotel FIS se nachází uprostřed Tatranského národního parku v nejznámějším rekreační středisku Štrbské pleso. Nad ním se tyčí nejznámější vrcholy Vysokých Tater Solisko, Kriváň, Patrie a Vysoká, v těsné blízkosti leží sportovní centrum Areál snů.

Hotel TOLIAR

Hotel TOLIAR

Hotel Toliar leží v centru nejznámějšího slovenského horského střediska Štrbské Pleso nedaleko autobusového nádraží a stanice tatranské elektrické železnice. Je také součástí obchodního komplexu Toliar (možnosti nákupu).

Apartmánový hotel CROCUS

Apartmánový hotel CROCUS

Komfortní apartmánový hotel Crokus se nachází v centru Štrbského Plesa nedaleko od autobusového a vlakového nádraží. Od jezera je vzdálen přibližně 250 m, od skiareálu Park Snow přibližně 1 km (skibus zdarma přímo od hotelu).

Lyžařské středisko Štrbské Pleso

Nadmořská výška: ___, sezóna: ___, zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: ___, lehké: ___, střední: ___, těžké: ___
Lanovky: celkem: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabinky: ___, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Štrbské Pleso

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska na Slovensku - lyžování Slovensko