SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Slovinsku - Vogel, Maribor, Kranjska Gora ......

first minute Itálie, Chorvatsko

Slovinsko

Pokud chceme lyžování v Alpách představit kompletně, nesmíme vynechat Slovinsko, které také patří mezi alpské země s lyžařskou tradicí. Alpské vrásnění poznamenalo tuto zemi podstatně menší nadílkou horských štítů, ale znalci lyžování potvrdí, že i lyžování ve Slovinsku nabízí podmínky pro špičkové zážitky. Světoznámé jsou díky závodům světového poháru v alpském lyžování střediska Maribor a Kranjska Gora, z menších jsme zatím zařadili středisko Vogel. Díky aktuálním úspěchům lyžařky Tiny Maze lze očekávat rozvoj i dalších lyžařských středisek ve Slovinsku.

Lyžařské střediska v Slovinsku:

Vogel
imgimgimgimgimgSkimap Vogel Skipass Vogel

Vogel

Lyžařské středisko Vogel leží v národním parku Triglav, nad jezerem Bohinj. Lyžařské tratě lehké i náročné, příjemná zimní dovolená zaměřená na lyžování pro rodiny. Příznivé počasí a vhodné sněhové podmínky zaručí, že děti i rodiče, začátečníci, pokročilí i zdatní lyžaři si přijdou na své. Znalcům lyžování nabízí Vogel zajímavé off-piste terény.

Cerkno
imgimgimgimgimgimgimgSkimap CerknoSkipass Cerkno

Cerkno

Lyžařské středisko Cerkno, skimapa, skipasy, ubytování 

Kranjska Gora
imgimgimgimgimgSkimap Kranjska Gora Skipass Kranjska Gora

Kranjska Gora

Lyžařské středisko Kranjska Gora, skimapa, skipasy, ubytování 

Krvavec

Krvavec

Lyžiarske stredisko Krvavec vám ponúkne dokonalý zimný zážitok, výborne upravené zjazdovky všetkych obtiažností, snowpark a après-ski. K dispozícii je lyžiarska škola, požičovňa a servis lyžiarskeho vybavenia, snowpark pre začiatočníkov aj náročných, detský pásový vlek a kolotoč, trať s elektronickou časomierou, nočné sánkovanie, technický sneh, freeride...

Maribor

Maribor

Lyžovanie vo večerných hodinách na jednej z najdlhších osvetlených zjazdoviek  Európy. Je dejiskom Svetového pohára alpských súťaží žien. Lyžiari a snowboardisti tu môžu využívať viaceré lyžiarske svahy pre začiatočníkov aj skúsených lyžiarov. Pohorje je ideálnym miestom pre prvé kroky na lyžiach. Početná skupina inštruktorov vylepší techniku vašej jazdy.

Nenašli jste přesně to co hledáte? Kontaktujte nás, připravíme pro vás "na míru" lyžovačku v jakémkoliv slovinském lyžařském středisku i mimo výše uvedené nabídky. Pokud vás neoslovila nabídka lyžování Slovinsko, zkuste možnosti lyžovačky v některé z dalších lyžařských zemí:

Lyžování Itálie
Lyžování Rakousko
Lyžování Francie
Lyžování Švýcarsko
Lyžování Slovinsko
Lyžování Bulharsko
Lyžování Česká republika
Lyžování Slovensko

Hlavní stránky RenyTravel: Dovolená | Lyžování
Partneři: