SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Švýcarsku - Davos, Zermatt, Crans Montana, St. Moritz ...

first minute Itálie, Chorvatsko

Švýcarsko

Preciznost až dokonalost spojenou s luxusem nejvyšší kategorie si můžete dopřát během lyžovačky ve švýcarských top-ski-centrech Zermatt, Crans Montana, St. Moritz, Veysonnaz, Verbier, nebo rovnou navštivte Davos - krále ve světě lyžování. Švýcaři chápou lyžování jako životní styl, proto jejich dokonalé lyžařské svahy navštěvují celebrity z celého světa, jejich předvádění a módní výstřelky asi zastíní vaši stotisícovou výstroj, ale nedejte se znechutit - věnujte se pohybu a užijete si perfektní lyžovačky ve Švýcarsku.

Lyžařská střediska ve Švýcarsku:

4 Vallées
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap 4 ValléesSkipass 4 Vallées

4 Vallées

Veysonnaz, Nendaz, Verbier nabízí 330 km kvalitních sjezdovek, nesčetné terény pro jízdu ve hlubokém sněhu, lyžování bez čekání zajišťuje 100 moderních lanovek a vleků, zárukou sněhu je nadmořská výška a umělé zasněžování, na ledovci sezóna až do května. Lyžařské středisko 4 Vallées uspokojí nejnáročnější lyžaře, snowboardisty, milovníky freeride, lyžování Švýcarsko.

Adelboden - Lenk
imgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Adelboden - Lenk Skipass Adelboden - Lenk

Adelboden - Lenk

Adelboden  Lenk patří k prvotřídním zimním rekreačním destinacím. Lyžařská oblast nepodléhá až takovému zájmu celebrit, proto se místní provozovatelé ubytování a lyžování více zaměřují na klid a pohodlí. Lyžování v Adelboden-Lenk je ideál pro rodinnou zimní dovolenou strávenou aktivně v nádherném prostředí na lyžích, 210 km sjezdovek všech obtížností, přes 70 lanovek.

Arosa
imgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap ArosaSkipass Arosa

Arosa

Nabízí 100km sjezdovek, 13 vleků a lanovek, každý pátek noční lyžování, panorama z terasy restaurace na vrcholové stanici lanovky, laserová show, rodiny jsou vítány - zajímavé slevy, množství programů pro děti - Alpský skiclub Mickey Mause, dětská restaurace ai další dětské atrakce - Arosa je skvělé místo pro rodinné lyžování během zimních prázdnin ve Švýcarsku.

Crans Montana
imgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Crans MontanaSkipass Crans Montana

Crans Montana

Zimní ráj Crans - Montana - Aminona je určen pro lyžování stejně začátečníkům, jako profíkům, 140 km 100 %-ntních sjezdovek, navštěvují lyžaři a známé osobnosti z celého světa. Vynikající infrastruktura, nejvyšší pořet slunečních dnů v regionu. Vysoko položenou stopu na ledovci ve 3.000 m n.m vyhledávají zdatní běžkaři. Vyzkoušejte jak má vypadat lyžování ve Švýcarsku.

Davos

Davos

Pěti-hvězdový Davos - král mezi lyžařskými středisky, přesycen světovými celebritami, oblasti: Jakobshorn, Madrisa, Parsen, Pischa, Rinerhorn nabízejí všechno, po čem může lyžař zatoužil, celkem 512 km tratí ( 1. místo ve Švýcarsku ), 89 vleků a lanovek, bary, restaurace, všechny možné atrakce - ceny jsou zde přiměřeně vyšší, ale nejlepší lyžování ve Švýcarsku stojí za to!

Engelberg - Titlis
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Engelberg - TitlisSkipass Engelberg - Titlis

Engelberg - Titlis

Lyžařské středisko Engelberg - Titlis v centrálním Švýcarsku nabízí pestrou paletu zimních aktivit. Garancí lyžování je ledovec Titlis, lyžování na celkem 80km sjezdovek. Množství zimních aktivit - airboard, několik dráh na sáňkování - i s nočním osvětlením. Ubytování téměř všech kategorií v městečku Engelberg ale i na svazích, specialitou Iglú vesnička.

Grächen
imgimgimgimgimgimgSkimap GrächenSkipass Grächen

Grächen

Lyžařské středisko Grächen (1.617- 2.868 m) je zaměřeno na rodinnou lyžařskou dovolenou, ale svojí nabídkou příjemně překvapí i zdatné lyžaře. Téměř 40 km upravovaných sjezdových tratí převážně pro středně náročné lyžaře ( 31 km ) obsluhuje 5 vleků, 3 sedačky a 2 kabiny. Záruka sněhu díky technickému zasněžování, dětský park, ski-školy, funpark, snowtubing.

Gstaad
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Gstaad Skipass Gstaad

Gstaad

Rozsáhlý lyžařský areál Gstaad i díky ledovci Dome poskytuje lyžování od listopadu do května, středisko se skládá ze 6 sektorů propojených bohužel jen skibusem, k dispozici celkem 62 vleků a lanovek, přes 250 km sjezdovek, 45 km běžecké stopy. Výborná lyžovačka a zimní dovolená, všechny druhy zimních aktivit v překrásném prostředí Snowboard- Fun - Free - Monster - Park.

Laax - Flims - Falera
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Laax - Flims - FaleraSkipass Laax - Flims - Falera

Laax - Flims - Falera

Víc než 220 km perfektně upravených lyžařských tratí všech obtížností, 29 vleků a lanovek s přepravní kapacitou 42.000 osob / hod, dětský park, lyžařská škola, 20 restaurací přímo na svazích, 40km běžeckých tratí, vše s typickou švýcarskou precizností pro dokonalý zážitek ze zimní dovolené ve Švýcarsku. Po dobrém lyžování nechybí ani aprées-ski a kvalitní zábava.

Lenzerheide
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap LenzerheideSkipass Lenzerheide

Lenzerheide

Lenzerheide je švýcarské lyžařské středisko světového významu. Pravidelně se zde konají finálové závody světového poháru v alpském lyžování mužů i žen. Přesto, že se závody konají koncem března, bývají zde stále velmi dobré podmínky pro lyžování a většinou i krásné slunečné počasí. Nedávným propojením s výborným rodinným lyžařským střediskem Arosa získalo Lenzerheide ke svým 150km sjezdovek dalších 70km na kterých se lyžuje s jedním skipasem.

Leysin-Les Mosses
imgimgimgimgimgimgimgSkimap Leysin-Les Mosses Skipass Leysin-Les Mosses

Leysin-Les Mosses

Lyžařské středisko má 25 lanovek, snowpark s U-rampou, výpravy na sněžnicích, sportovní lyžařské školy, osvětlená cross-country dráha a sáňkařská dráha. Další možnosti lyžování v nedalekém lyžařském středisku "Glacier 3000" na Col du Pillon nebo Les Diablerets. Rodinná lyžařská oblast Les Mosses - La Lécherette poskytuje dostatek prostoru začínajícím lyžařům.

Meiringen
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap MeiringenSkipass Meiringen

Meiringen

Moderní přepravní zařízení, 60km zajímavých sjezdovek pro každý typ návštěvníka, širokánske carvingové plochy na Hochstrass, vybavení pro snowboardisty, dostatek vhodných terénů pro freeride ale středisko má co nabídnout nelyžařům například zimní turistika, sáňkování, běžecké lyžování, to vše v nádherném horském prostředí nad malebnou švýcarskou vesnicí Meiringen.

Saastal
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap SaastalSkipass Saastal

Saastal

Saas Grund, Saas Almagell, Saas Fee nabízejí všem svým návštěvníkům atraktivní lyžovačku. Nacházejí se v údolí s překrásným výhledem na 18 4-tisícovek- nejvyšších vrcholů Švýcarska. Lyžovat můžete na slunečních sjezdovkách pro méně zdatné lyžaře až po dobře černé i když kratší úseky, ledovec sprovozněn do nadmořské výšky 3.600 m. Top lyžování Švýcarsko.

Samnaun
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap SamnaunSkipass Samnaun

Samnaun

Lyžování Samnaun poskytuje prvotřídní zábavu na sněhu. Lyžařské středisko leží na rozhraní Itálie, Rakouska a Švýcarska. Vleky a sjezdovky jej spojují s rakouským sousedem - střediskem Ischgl. Nároční klienti si přijdou na své jak v oblasti lyžování, tak v noční zábavě. 200 km sjezdovek, špičkový snowpark, terény pro freeride ...

Savognin
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap SavogninSkipass Savognin

Savognin

Téměř osmdesát kilometrů sjezdovek zajišťují pouze tři lanovky a šest vleků. Lyžovačka pro začínající a středně pokročilé lyžaře v nádherném prostředí několika téměř třítisícovek. Turistické stezky, běžecké tratě, sáňkařské dráhy, funpark, terény pro freeride doplňují kompletní nabídku pro ideální zimní dovolenou.

St. Moritz

St. Moritz

Středisko světového významu bylo už dvakrát dějištěm olympiády. Půvabné a sluncem zalité sjezdovky Corviglia a Marguns nabízí skvělé a pohodové lyžování, restaurace na sněhu, vše pro malé i velké, začátečníky i mistry. St. Moritz rozhodně patří mezi Top-lyžařská střediska, vychutnávejte si to nejlepší lyžování ve Švýcarsku a zimní dovolená ve stylu high society.

Toggenburg
imgimgimgimgimgimgimgSkimap ToggenburgSkipass Toggenburg

Toggenburg

Pokud Toggenburg nenavštívíte za účelem ochutnat 60 km kvalitní lyžovačky s 17 moderními vleky, možná vás zaujme jako jedna z nejkrásnějších turistických oblastí ve Švýcarsku. Nabízí klid a odpočinek, daleko od rušných sjezdovky naleznete množství stezek na pěší procházky, turistiku a sněžnice a vychutnáváte si pohádkové výhledy o zimní dovolené ve Švýcarsku.

Wengen
imgimgimgimgimgimgSkimap WengenSkipass Wengen

Wengen

Lyžařská oblast Wengen / Grindelwald se nachází pod alpským velikánem ( Eiger 3.970 m ). Středisko nabízí lyžování na 80 km perfektně upravených sjezdovek, převažují středně těžké sjezdové tratě, lyžování v prašanu, překrásné výhledy na okolní 4-tisícovky, horolezectví, ski-alpinismus, paragliding, mnoho dalších zimních atrakcí. Lyžování Wengen - značka kvality.

Zermatt
imgimgimgimgimgimgSkimap ZermattSkipass Zermatt

Zermatt

Další švýcarský lyžařský unikát - Zermatt (1.620 - 3.883 m) leží pod majestátním Materhornem (4.478m), znalcům lyžování není potřeba představovat, žádné nesplnitelné přání, lyžování 365 dní v roce, ráj zimních sportů pro děti i profíky, sjezdovky pro carving, volné terény, závodní dráha, snowcross, snowboarding. Ledovec sjízdný od 3.883 m nejvyšší lyžování v Evropě.

Nenašli jste přesně to co hledáte? Napište nebo zavolejte, připravíme pro vás "na míru" lyžovačku v jakémkoliv lyžařském středisku ve Švýcarsku i mimo výše uvedené nabídky. Pokud vás neoslovila nabídka lyžování Švýcarsko, zkuste možnosti lyžovačky v některé z dalších lyžařských zemí:

Lyžování Itálie
Lyžování Rakousko
Lyžování Francie
Lyžování Švýcarsko
Lyžování Slovinsko
Lyžování Bulharsko
Lyžování Česká republika
Lyžování Slovensko

Hlavní stránky RenyTravel: Dovolená | Lyžování
Partneři: