SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Švýcarsku - Davos, Zermatt, Crans Montana, St. Moritz ...

first minute Itálie, Chorvatsko

Davos

Pěti-hvězdový Davos - král mezi lyžařskými středisky, přesycen světovými celebritami, oblasti: Jakobshorn, Madrisa, Parsen, Pischa, Rinerhorn nabízejí vše, po čem může lyžař zatoužil, celkem 512 km tratí (1. místo ve Švýcarsku), 89 vleků a lanovek, bary, restaurace, všechny možné atrakce - ceny jsou přiměřeně vyšší, ale lyžovačka stojí zato!

Ubytování Davos

Hotel SHERATON DAVOS WALDHUUS ****+

Hotel SHERATON DAVOS WALDHUUS ****+

Sheraton Davos Hotel Waldhuus je útulný hotel v horském stylu na klidném místě u lesa na okraji Davos Platz. Noviny Swiss Sunday ho označili za jeden z top rodinných hotelů ve Švýcarsku. Centrum s obchody asi 1,5 km.

Apartmány SOLARIA ***

Apartmány SOLARIA ***

Solaria je ideální kombinací ubytování v apartmánech a využívání služeb hotelového komplexu. Komplex s nachází asi 600m od centra Davos a nákupních možností v nadmořské výšce 1560m. Železniční stanice 800m. Místní autobus jezdí zdarma každou půl hodinu k apartmánům.

Club Hotel DAVOS

Club Hotel DAVOS

Neformální Club Hotel Davos se nachází na klidném slunném místě na jižním konci Davos Platz v blízkosti centra a lanovky v nadmořské výšce 1.540m. Hotel sestává ze 3 propojených budov. Nákupní možnosti 300m, nádraží 300m, letiště Curych 160km.

Hotel EUROPE ****

Hotel EUROPE ****

Hotel Europe se nachází v centru Davos Platz v nadmořské výšce 1.560mv blízkosti nákupů, zábavy a nočního života střediska. Železniční stanice 500m, letiště Curych 160km.

Hotel MONTANA

Hotel MONTANA

Jednoduchý neformální hotel Montana s oblíbeným barem se nachází v centru Davos v blízkosti obchodů. Železniční stanice 20m, letiště Curych 155km.

Hotel JOSEPH´S HOUSE

Hotel JOSEPH´S HOUSE

Rodinně vedený hotel určený pro nenáročné klienty se nachází jen prá minut chůze od centra, železniční stanice a údolní stanice lanovky, v nadmořské výšce 1.560m

Sporthotel PARSENN ***

Sporthotel PARSENN ***

Hotel Parsenn s nádechem švýcarské pohostinnosti má výbornou polohu v centru Davos Dorf naproti lanovce. Nákupní možnosti v okolí hotelu, nádraží Davos Platz 300m, letiště Curych 120km, nadmořská výška střediska 1.560m.

Hotel NATIONAL ****

Hotel NATIONAL ****

Klasický hotel National se nachází v centru Davos Platz, jen 100m od nákupních možností v nadmořské výšce 1.560m. Hotel má příjemnou atmosféru, organizuje různé akce a exkurze na poznávání okolního regionu. Železniční stanice 500m, letiště Curych 160km.

Hotel KURHAUS ***

Hotel KURHAUS ***

Rodinne vedený hotel Kurhaus se nachází na slunné straně Prättigau u nádraží Klosters Dorf asi 1km od centra a obchodů, potraviny 100m. Letiště Curych 130km, nadmořská výška 1.200m.

Kurhotel BAD SERNEUS ***

Kurhotel BAD SERNEUS ***

Bývalý lázeňský hotel Bad Serneus se nachází asi 3km od centra Klosters na klidném místě v blízkosti lyžařských vleků Davos a Klosters. Skládá z hlavní a vedlejší budovy (20m). Potraviny 500m, železniční stanice Klosters 3km, letiště Curych asi 150km. Nadmořská výška střediska 1000m.

Lyžařské středisko Davos

Nadmořská výška: 1.124-2.884 m n.m., sezóna: 14.11. - 12.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 578 km, lehké: 121 km, střední: 276 km, těžké: 181 km
Lanovky: celkem: 102, vleky: 56, sedačky: 18, kabinky: 28, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Davos

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Švýcarsku - Lyžování Švýcarsko.