SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Švýcarsku - Davos, Zermatt, Crans Montana, St. Moritz ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Engelberg - TitlisSkipass Engelberg - Titlis

Engelberg - Titlis

Lyžařské středisko Engelberg - Titlis v centrálním Švýcarsku nabízí pestrou paletu zimních aktivit. Garancí lyžování je ledovec Titlis, lyžování na celkem 80km sjezdovek. Množství zimních aktivit - airboard, několik dráh na sáňkování - i s nočním osvětlením. Ubytování téměř všech kategorií v městečku Engelberg ale i na svazích, specialitou Iglú vesnička u horského jezera Truebsee.

Ubytování Engelberg - Titlis

Berghotel TRÜBSEE ***

Berghotel TRÜBSEE ***

Horský hotel Trübsee Alpine Lodge se nachází přímo uprostřed lyžařského střediska Engelberg - Titlis, přímo na svahu u lanovky u horského jezera Trübsee nad městečkem Engelberg v nadmořské výšce 1800m. K hotelu je možné dostat se pouze lanovkou, přístup autem není možný. Cesta lanovkou přímo k ubytování trvá 20 minut.

Hotel WALDEGG ****

Hotel WALDEGG ****

Hotel Waldegg je jedním z pouze dvou 4 * hotelů v městečku Engelberg. Nachází se na jeho okraji pod lesem s výhledem na protější horu s ledovcem Titlis, asi 500m od centra.

Apartmány RESORT TITLIS ****

Apartmány RESORT TITLIS ****

Nově vybudovaný resort Titlis se skládá z několika apartmánových budov nedaleko lanovky na ledovec Titlis a také centra městečka Engelberg (asi 300m) s obchody, restauracemi a bary. Pár kroků od železniční stanice Engelberg.

Hotel BELLEVUE - TERMINUS ***+

Hotel BELLEVUE - TERMINUS ***+

Původní tradiční hotel Bellevue přímo v centru městečka Engelberg naproti železniční stanici byl kompletně zrenovován (jižní křídlo) a uvnitř přestavěn na moderní hotel Bellevue - Terminus využívající moderní technologie. Design je spíše minimalistický, kombinuje tradiční prvky s aktuálními trendy v architektuře.

Hotel BÄNKLIALP ***

Hotel BÄNKLIALP ***

Hotel Bänklialp se nachází v samém srdci Švýcarska v malebné vesničce Engelberg, nabízí nádherný výhled na okolní pohoří. Centrum s možností nakupování 500m, vlakové spojení 300m, letiště Zürich 70km, nadmořská výška 1000m.

Lyžařské středisko Engelberg - Titlis

Nadmořská výška: 1.050 - 3.028 m n.m., sezóna: 04.10. - 25.05., zasněžování: ___  
Sjezdovky: celkem: 82 km, lehké: 25 km, střední: 53 km, těžké: 4 km
Lanovky: celkem: 24, vleky: 7, sedačky: 10, kabínky: 7, skibus: ve středisku
Skipas: (6 dní) viz cenník

Lyžování Engelberg - Titlis

Více možností lyžování, které nabízí lyžařská střediska ve Švýcarsku - Lyžování Švýcarsko.