SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Švýcarsku - Davos, Zermatt, Crans Montana, St. Moritz ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgSkimap GrächenSkipass Grächen

Grächen

Lyžařské středisko Grächen (1.617 - 2.868m) je zaměřeno na rodinnou lyžařskou dovolenou, ale příjemně překvapí i zdatné lyžaře svojí nabídkou. Téměř 40 km upravených sjezdovek převážně pro středně náročné lyžaře (31km), 5 vleků, 3 sedačky a 2 kabiny. Záruka sněhu díky umělému zasněžování, dětský park, ski-škola, funpark, paragliding.

Ubytování Grächen

Apartmány LA COLLINA ***

Apartmány LA COLLINA ***

Komfortní rustikální rodině vedený komplex La Collina se nachází na klidném slunném místě v části Niedergrächen, asi 2km od centra Grächen. Skládá z hlavní budovy hotelu a 4 apartmánových domů. Železniční stanice St.Niklaus asi 5,5 km (spojení autobusem do Niedergrächen), letiště Genf asi 300km.

Hotel EDEN ***

Hotel EDEN ***

Útulný rodinně vedený hotel Eden se nachází v centru Grächen (část bez vstupu aut). Nákupní možnosti v blízkosti. Železniční stanice St.Niklaus asi 8km, letiště Genf asi 250km. Nadmořská výška střediska 1.500m.

Hotel LA COLLINA ***

Hotel LA COLLINA ***

Komfortní, rustikální, rodině vedený hotel La Collina se nachází na klidném slunném místě v části Niedergrächen, asi 2km od centra Grächen a nákupních možností. Skládá z hlavní a vedlejší budovy (nekategorizovaná) hotelu a 4 apartmánových domů. Železniční stanice St.Niklaus asi 5,5 km (spojení autobusem do Niedergrächen), letiště Genf asi 300km.

Hotel DESIRÉE ***+

Hotel DESIRÉE ***+

Matterhorn Valley Hotel Desirée se nachází v tradiční horské vesničce Grächen na jižní straně Alp, na slunné straně údolí Matterhorn-u. Osobně vedený hotel v pěší zóně v centru střediska, přístup hotelovým elektromobilem.

Hotel HANNIGALP ***+

Hotel HANNIGALP ***+

Hotel Hannigalp se nachází v Grächen ve švýcarských Alpách v blízkosti údolí Matterhorn-u. Leží v klidné lokalitě, 300m od centra, má atmosféru přátelské pohostinnosti.

Lyžařské středisko Grächen

Nadmořská výška: 1.619 m - 2.864 m n.m., sezóna: 13.12. - 12.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 42 km, lehké: 9 km, střední: 31 km, těžké: 2 km
Lanovky: celkem: 12, vleky: 6, sedačky: 5, kabinky: 1, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Grächen

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Švýcarsku - Lyžování Švýcarsko.