SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Švýcarsku - Davos, Zermatt, Crans Montana, St. Moritz ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Gstaad Skipass Gstaad

Gstaad

Rozsáhlý, téměř 5 hvězdičkový lyžařský areál díky ledovci Dome poskytuje lyžovačku od listopadu do května, areál se skládá ze 6 sektorů propojených bohužel jen skibusem, k dispozici je celkem 62 vleků a lanovek, přes 250 km sjezdovek, 45 km běžecké stopy. Výborná lyžovačka a všechny druhy zimních aktivit v krásném prostředí.

Ubytování Gstaad

Hotel ALPINE LODGE ***

Hotel ALPINE LODGE ***

Moderní, sportovní hotel Alpine Lodge s pohodovou atmosférou a dobrým servisem má klidnou slunečnou polohu asi 1,2 km od centra Gstaad. Obchod s potravinami v Saanen je vzdálen 700m, další nákupní možnosti 800m. Železniční stanice Saanen je vzdálena 700 m.

Hotel STEIGENBERGER  ****

Hotel STEIGENBERGER ****

Prvotřídní hotel Steigenberger, je postaven ve stylu švýcarské chaty a má klidnou a slunečnou polohu. Od centra Saanen je vzdálen asi 2,5 km, od Gstaad je vzdálen 4 km. Nejbližší letiště Bern je vzdáleno 80 km.

Hotel  SPITZHORN ***+

Hotel SPITZHORN ***+

Nový hotel Spitzhorn ve stylu horské chaty se nachází v blízkosti centra města Saanen, nabízí nádherný výhled na krásy regionu. Vlakové nádraží 500m, Gstaad 3km.

Hotel HAMILTON LODGE ***

Hotel HAMILTON LODGE ***

Horský hotel Hamilton Lodge stojí přímo na svahu u lesa nad vesničkou Zweisimmen. Dostupný je během zimní sezóny pouze lanovkou. Nadmořská výška hotelu 1.450m, výhled na údolí. Nákupní možnosti v Zweisimmen, odtud i dobré železniční spojení do Gstaad a dalších městeček oblasti.

Hotel ERMITAGE *****

Hotel ERMITAGE *****

Hotel Ermitage Golf postavený ve stylu tradiční alpské chaty se nachází ve středisku Schönried s výhledem na údolí střediska Gstaad. Leží přímo v centru nedaleko lanovky a asi 250m od železniční stanice. Tradice již od roku 1955.

Lyžařské středisko Gstaad

Nadmořská výška: 1.000 - 3.000 m n.m., sezóna: 11. - 04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 250 km, lehké: 125 km, střední: 70 km, těžké: 55 km
Lanovky: celkem: 61, vleky: 28, sedačky: 18, kabinky: 5, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Gstaad

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Švýcarsku - Lyžování Švýcarsko.