SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Švýcarsku - Davos, Zermatt, Crans Montana, St. Moritz ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Laax - Flims - FaleraSkipass Laax - Flims - Falera

Laax - Flims - Falera

220km perfektně upravených lyžařských tratí všech obtížností, 29 vleků a lanovek s přepravní kapacitou 42.000 osob / hod, dětský park, lyžařská škola, 20 restaurací přímo na svazích, 40km běžeckých tratí, vše s typickou švýcarskou precizností pro dokonalý zážitek z lyžování a zimní dovolené ve Švýcarsku.

Ubytování Laax - Flims - Falera

Hotel ADULA ****

Hotel ADULA ****

Hotel Adula, jeden z top wellness hotelů ve Švýcarsku, se nachází v nádherném přírodním prostředí hor ve středisku Flims v části Waldhaus. Hotel Adula má již více než 100 - letou tradici, původně byl známý jako " Kurhaus ", přitom je rodinně vedený již čtvrtou generací.

Hotel SURPUNT ***

Hotel SURPUNT ***

Hotel Surpunt se nachází v klidném prostředí a přesto v blízkosti centra. Nachází se ve středisku Flims-Waldhaus v nadmořské výšce 1.050 m. Středisko Laax je vzdáleno 4 km. Nejbližší obchod s potravinami je ve Flims-Waldhaus vzdálený 800m, centrum DFlims-Dorf je vzdálené 1km.

Grand Hotel WALDHAUS *****+

Grand Hotel WALDHAUS *****+

Grand Hotel Waldhaus je součástí hotelového Spa resortu Waldhaus Flims, spolu s 4*+ hotelem Villa Silvana a 4*+ Chalet Belmont, postavených v největším hotelovém parku ve Švýcarsku. Nadmořská výška městečka je 1.100m. Patří do sítě hotelů "The Small Luxury Hotels of the World". Historie resortu sahá až do roku 1869, hotel je neustále obnovován.

ROCKSRESORT ****

ROCKSRESORT ****

Rocksresort je komplex domů většinou ve tvaru kostky s malou energetickou náročností, respektující životní prostředí a ekologii. Budovy jsou v těsné blízkosti stanice lanovky v Laax. V komplexu je obchodní centrum.

Hotel BELLAVAL ***

Hotel BELLAVAL ***

Tradiční hotel s dobrou dostupností lyžařských svahů a možností relaxace v sauně.
Hotel Bellaval se nachází 250m od centra města Laax, kde jsou obchody, veřejný krytý bazén 400m. Vlakové spojení Ilanz 6km, letiště Zürich-Kloten 140km. Nadmořská výška rezortu 1000m.

Hotel RIDERS PALACE

Hotel RIDERS PALACE

Freestyle Hotel Riders Palace s kubistickým architekturou, ve funkčním ekologicky laděném stylu se nachází u údolní stanici lanovky v městečku Laax. Je určen pouze pro dospělé od 18 let. Hned v sousedství hotelu je Freestyle Academy, první indoorová freestylová základna v Evropě. V sousedství je také Rock Resort s množstvím obchodů a restaurací na novém náměstí.

Hotel LA SIALA ***

Hotel LA SIALA ***

Hotel La Siala leží na slunné náhorní plošině v horské obci Falera, uprostřed ski areálu Laax – Flims – Falera.

Lyžařské středisko Laax - Flims - Falera

Nadmořská výška: 1.100 - 3.018 m.n.m., sezóna: 01.11. - 12.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 220 km, lehké: 63 km, střední: 71 km, těžké: 86 km
Lanovky: celkem: 28, vleky: 9, sedačky: 8, kabinky: 11, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Laax - Flims - Falera

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Švýcarsku - Lyžování Švýcarsko.