SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Švýcarsku - Davos, Zermatt, Crans Montana, St. Moritz ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgSkimap Leysin-Les Mosses Skipass Leysin-Les Mosses

Leysin-Les Mosses

Lyžařské středisko s 17 vleky a snowpark s U-rampou, výpravy na sněžnicích, sportovní lyžařské školy, osvětlená cross-country dráha a sáňkařská dráha. Další možnosti lyžování v nedalekém lyžařském středisku "Glacier 3000" na Col du Pillon a Les Diablerets. V rodinné lyžařské oblasti Les mosses / La Lécherette je dostatek prostoru pro začínající lyžaře.

Ubytování Leysin-Les Mosses

Hotel CENTRAL - RÉSIDENCE ***

Hotel CENTRAL - RÉSIDENCE ***

Příjemný hotel Central - Résidence má jižní polohu a nabízí pohled na okolní hory. Nachází se v centru střediska Leysin, nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny 500 m, sportovní centrum Leysin je vzdálené 300m. Nadmořská výška rezortu je 1.253 m. Nejbližší železniční stanice Leysin - Fede je vzdálena 300m, letiště Geneve je vzdáleno 12km.

Hotel MERCURE CLASSIC LEYSIN ****

Hotel MERCURE CLASSIC LEYSIN ****

Hotel Mercure Classic skládá ze dvou budov, které jsou vzájemně propojeny tunelem a nachází se v klidném prostředí, v blízkosti centra střediska Leysin. Nejbližší nákupní možnosti se nacházejí v centru, sportovní centrum je vzdáleno asi 100 m. Nadmořská výška rezortu je 1.253m. Nejbližší železniční stanice Leysin-Vermont je vzdálena 500 m, letiště Geneve je vzdáleno 120 km.

Hotel LE GRAND CHALET ***

Hotel LE GRAND CHALET ***

Hotel Le Grand Chalet se nachází v klidném prostředí vedle lesa, nabízí překrásný výhled na švýcarské a francouzské Alpy. Vlakové nádraží Leysin-Feydey 5 minut chůze. Nadmořská výška je 1350m.

Hotel LE RELAIS ALPIN ***

Hotel LE RELAIS ALPIN ***

Hotel Le Relais Alpin se nachází v centru lyžařského střediska Les Mosses. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, které chtějí mít vše po ruce – lyžařská škola, pošta, obchod s potravinami, se suvenýry, půjčovna lyžařského vybavení.
Leysin 13km, letiště Geneve 120km.

Hotel LES FONTAINES ***

Hotel LES FONTAINES ***

Hotel Les Fontaines se nachází v krásném horském prostředí v centru lyžařského střediska Les Mosses. Nadmořská výška 1450m.

Lyžařské středisko Leysin-Les Mosses

Nadmořská výška: 1.250 - 2.205 m n.m., sezóna: 20.12. - 11.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 100 km, lehké: 53 km, střední: 45 km, těžké: 2 km
Lanovky: celkem: 26, vleky: 18, sedačky: 7, kabinky: 1, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Leysin-Les Mosses


Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Švýcarsku - Lyžování Švýcarsko.