SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Švýcarsku - Davos, Zermatt, Crans Montana, St. Moritz ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap MeiringenSkipass Meiringen

Meiringen

Moderní přepravní zařízení, 60km zajímavých sjezdovek pro každý typ návštěvníka, širokánske carvingové plochy Hochstrass, vybavení pro snowboard, dostatek vhodných terénů pro freeride ale středisko má co nabídnout i nelyžiarom - například zimní turistiku, sáňkování a běžecké lyžování, to vše v nádherném prostředí.

Ubytování Meiringen

Hotel ALPIN SHERPA ****

Hotel ALPIN SHERPA ****

Komfortní hotel Alpin Sherpa s útulnou atmosférou se nachází v centru střediska Meiringen. Nadmořská výška resortu je 600 m. Nejbližší letiště Bern - Belp je vzdáleno 100 km.

Hotel VICTORIA ***+

Hotel VICTORIA ***+

Hotel Victoria se nachází v centru města Meiringen, 2 minuty chůze od železniční stanice a autobusové zastávky. V blízkosti bazén, kosmetický institut, tenisový kurt, pošta, banka, restaurace a řada obchodů.
Nadmořská výška 600 m, letiště Bern-Belp 100km.

Hotel SHERLOCK HOLMES ***

Hotel SHERLOCK HOLMES ***

Hotel Sherlock Holmes se nachází v centru města Meiringen, cca 500m od železniční stanice a autobusové zastávky. V blízkosti kosmetický institut, tenisový kurt, pošta, banka, restaurace a řada obchodů.
Nadmořská výška 600 m, letiště Bern-Belp 100km.

Hotel VIKTORIA ***

Hotel VIKTORIA ***

Rodinne vedený, příjemný hotel Viktoria má slunečnou polohu s panoramatickým výhledem na údolí Hasle a na Bernerské Alpy. Nachází se v nadmořské výšce 1.066 mv části Hasliberg Reuti. Centrum střediska Meiringen je vzdáleno 17 km, nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny 100 m. Nejbližší železniční stanice je vzdálena 12 km ve středisku Brünig, letiště Curych je vzdáleno 120 km.

Hotel WETTERHORN ***

Hotel WETTERHORN ***

Hotel Wetterhorn s tradicí již od roku 1907 byl přestavěn do zajímavého inovativního provedení. Nachází se na klidném místě uprostřed krásné přírodní scenérie nad městečkem Meiringen v Hasliberg, část Hohfluh.

Lyžařské středisko Meiringen

Nadmořská výška: 1.055 - 2.433 m n.m., sezóna: 13.12. - 06.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 60 km, lehké: 20 km, střední: 37 km, těžké: 3 km
Lanovky: celkem: 13, vleky: 4, sedačky: 4, kabinky: 5, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Meiringen

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Švýcarsku - Lyžování Švýcarsko.