SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Švýcarsku - Davos, Zermatt, Crans Montana, St. Moritz ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap SaastalSkipass Saastal

Saastal

Saas Grund, Saas Almagell, Saas Fee nabízejí svým návštěvníkům atraktivní lyžovačku. Nacházejí se v údolí s překrásným výhledem na 18 4-tisícovek - nejvyšších vrcholů Švýcarska. Lyžovat můžete na slunečních sjezdovkách pro méně zdatné lyžaře až po dobře černé i když kratší úseky, ledovec do nadmořské výšky 3.600 m.

Ubytování Saastal

Apartmány ALLALIN

Apartmány ALLALIN

Apartmány Allalin se nacházejí ve více domech (např. Sarazena, Kontiki, Everest) v blízkosti centra Saas Fee. Obchody poblíž 250-500m. Autobusové nádraží 500m.
Středisko je "car free" - bez aut, místní taxíky za poplatek, trolejbusy zdarma. Nadmořská výška střediska 1.800m.

Hotel DU GLACIER ****

Hotel DU GLACIER ****

Hotel Du Glacier, jeden z nejstarších hotelů v Saas Fee byl znovuotevřený v roce 2005. Nachází se v centru v blízkosti obchodů. Železniční stanice Visp asi 30km (spojení místní dopravou). Středisko je "bez aut", nutné zaparkovat auto na začátku střediska v městské garáži, zdarma odvoz hotelovým elektrickým autem.

Hotel EDEN ***

Hotel EDEN ***

Hotel Eden má klidnou centrální polohu v Saas-Fee asi 200m od obchodů v nadmořské výšce 1.800m.
Středisko je "car free" - bez aut, parkování na začátku střediska, hotelový transfer zdarma.

Apartmány CENTRUM & SKICENTRUM

Apartmány CENTRUM & SKICENTRUM

Apartmány Centrum & Skicentrum - ubytování v apartmánech ve stylu chaty ve dvou komplexech, všechny se nacházejí v blízkosti centra střediska Saas Fee v car-free zóně, je nutné zaparkovat auto na začátku města v městské garáži. Z terminálu A zavolat na 7132 nebo 7133 a přijde elektrické auto za poplatek. Nadmořská výška střediska je 1.800 m. Nejbližší obchody jsou od jednotlivých domů vzdáleno cca 100 m.

Chalet CHLOE

Chalet CHLOE

Luxusní samostatná chata Chalet Chloe stojí na exkluzivním místě na kopci Lengi Muru v car- free (bez aut) resortu Saas Fee, nedaleko lesa, v blízkosti centra Saas Fee. Přímý přístup do centra je po trochu příkrých schodech za asi 3 minuty, nebo využijete elektrický taxi, který Vás pohodlně dopraví po privátní cestě. Chalet Chloe sousedí s druhou podobnou chatou v nabídce, Chalet Esprit. Při příjezdu do resortu, kde se auto během pobytu nepoužívá, budete přivítáni na začátku střediska, kde odstavíte své auto (pokud jste jím přišli) ak chatě Vás doveze elektrický taxi.

Chalet ESPRIT

Chalet ESPRIT

Luxusní chata Chalet Esprit se nachází v " car free " (bez aut) středisku Saas Fee, na břehu Lengi Muru na okraji lesního porostu a přitom jen asi 6 minut od srdce střediska. Nejrychlejší přímý přístup do centra Saas Fee je po trochu příkrých schodech za cca 3 minuty, možné je ale také využít elektrický taxi, který pohodlně dopraví od chaty do centra po privátní cestě. Chalet Esprit sousedí s druhou podobnou chatou v nabídce, Chalet Chloe - možné zkombinovat pronájem obou v případě větší skupinky do 16 osob. Při příjezdu do resortu, kde se auto během pobytu nepoužívá, budete přivítáni na začátku střediska, kde zaparkujete auto (pokud jste jím přišli) pokud chaletu Vás odveze elektrický taxík.

Hotel MARMOTTE ***

Hotel MARMOTTE ***

Tradiční horský hotel Marmotte v centru "car-free" resortu Saas Fee v nadmořské výšce 1800m. Obchody 50m.

Hotel ARTEMIS ***

Hotel ARTEMIS ***

Příjemný garni hotel Artemis má centrální no klidnou polohu v car-free středisku Saas Fee. Obchody v těsné blízkosti. Nadmořská výška střediska 1800m.

Hotel KRISTALL – SAPHIR ***

Hotel KRISTALL – SAPHIR ***

Příjemný rodinně vedený hotel Kristall Saphir se nachází na okraji Saal Almagell, asi 300m od obchodů obklopen 18-ti 4-tisícovkami v nadmořské výšce 1.680m. Železniční stanice Visp asi 25km.

Hotel SPORT ***

Hotel SPORT ***

Menší rodinně vedený hotel Sport s příjemnou atmosférou se nachází v centru Saas Almagell, asi 300m od obchodů. Nadmořská výška střediska 1.680m.

Hotel BERGHEIMAT & MOONLIGHT ***

Hotel BERGHEIMAT & MOONLIGHT ***

Útulný, tradiční, rodinně vedený hotel Bergheimat und Moonlight skládá ze dvou budov - Bergheimat a Moonlight. Nachází se přímo v centru Saas Grund v blízkosti nákupních možností. Železniční stanice Visp asi 25km, nadmořská výška střediska 1.560m.

Hotel ALPHA ***

Hotel ALPHA ***

Rodinně vedený hotel Alpha se nachází v blízkosti centra městečka Saas Grund v nadmořské výšce 1.560m. Obchody 100m, železniční stanice Visp 25km.

Hotel EDEN **

Hotel EDEN **

Nedávno zrenovovaný hotel Eden se nachází 500m od centra Saas Grund v nadmořské výšce 1.560m. Středisko Saas Fee je vzdáleno asi 3km.

Hotel MONTE ROSA ***

Hotel MONTE ROSA ***

Osobně vedený tradiční hotel Monte Rosa na idylickém klidném místě s výhledem na hory oblasti Saastal se nachází v centru Saas Grund. Monte Rosa je nejstarší hotel v údolí Saas a je obklopen typickými švýcarskými domy. Železniční stanice Brig asi 34km, letiště Ženeva asi 250km. Nadmořská výška 1.560m.

Lyžařské středisko Saastal

Nadmořská výška: 1.800 - 3.600 m n.m., sezóna: 11. - 05., zasněžování: 40%
Sjezdovky: celkem: 145 km, lehké: 39 km, střední: 75 km, těžké: 31 km
Lanovky: celkem: 40, vleky: 24, sedačky: 4, kabinky: 12, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Saastal

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Švýcarsku - Lyžování Švýcarsko.