SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Švýcarsku - Davos, Zermatt, Crans Montana, St. Moritz ...

first minute Itálie, Chorvatsko

Saastal > Saas Fee

Apartmány ALLALIN

Apartmány ALLALIN

Apartmány Allalin se nacházejí ve více domech (např. Sarazena, Kontiki, Everest) v blízkosti centra Saas Fee. Obchody poblíž 250-500m. Autobusové nádraží 500m.
Středisko je "car free" - bez aut, místní taxíky za poplatek, trolejbusy zdarma. Nadmořská výška střediska 1.800m.

Hotel DU GLACIER ****

Hotel DU GLACIER ****

Hotel Du Glacier, jeden z nejstarších hotelů v Saas Fee byl znovuotevřený v roce 2005. Nachází se v centru v blízkosti obchodů. Železniční stanice Visp asi 30km (spojení místní dopravou). Středisko je "bez aut", nutné zaparkovat auto na začátku střediska v městské garáži, zdarma odvoz hotelovým elektrickým autem.

Hotel EDEN ***

Hotel EDEN ***

Hotel Eden má klidnou centrální polohu v Saas-Fee asi 200m od obchodů v nadmořské výšce 1.800m.
Středisko je "car free" - bez aut, parkování na začátku střediska, hotelový transfer zdarma.

Apartmány CENTRUM & SKICENTRUM

Apartmány CENTRUM & SKICENTRUM

Apartmány Centrum & Skicentrum - ubytování v apartmánech ve stylu chaty ve dvou komplexech, všechny se nacházejí v blízkosti centra střediska Saas Fee v car-free zóně, je nutné zaparkovat auto na začátku města v městské garáži. Z terminálu A zavolat na 7132 nebo 7133 a přijde elektrické auto za poplatek. Nadmořská výška střediska je 1.800 m. Nejbližší obchody jsou od jednotlivých domů vzdáleno cca 100 m.

Chalet CHLOE

Chalet CHLOE

Luxusní samostatná chata Chalet Chloe stojí na exkluzivním místě na kopci Lengi Muru v car- free (bez aut) resortu Saas Fee, nedaleko lesa, v blízkosti centra Saas Fee. Přímý přístup do centra je po trochu příkrých schodech za asi 3 minuty, nebo využijete elektrický taxi, který Vás pohodlně dopraví po privátní cestě. Chalet Chloe sousedí s druhou podobnou chatou v nabídce, Chalet Esprit. Při příjezdu do resortu, kde se auto během pobytu nepoužívá, budete přivítáni na začátku střediska, kde odstavíte své auto (pokud jste jím přišli) ak chatě Vás doveze elektrický taxi.

Chalet ESPRIT

Chalet ESPRIT

Luxusní chata Chalet Esprit se nachází v " car free " (bez aut) středisku Saas Fee, na břehu Lengi Muru na okraji lesního porostu a přitom jen asi 6 minut od srdce střediska. Nejrychlejší přímý přístup do centra Saas Fee je po trochu příkrých schodech za cca 3 minuty, možné je ale také využít elektrický taxi, který pohodlně dopraví od chaty do centra po privátní cestě. Chalet Esprit sousedí s druhou podobnou chatou v nabídce, Chalet Chloe - možné zkombinovat pronájem obou v případě větší skupinky do 16 osob. Při příjezdu do resortu, kde se auto během pobytu nepoužívá, budete přivítáni na začátku střediska, kde zaparkujete auto (pokud jste jím přišli) pokud chaletu Vás odveze elektrický taxík.

Hotel MARMOTTE ***

Hotel MARMOTTE ***

Tradiční horský hotel Marmotte v centru "car-free" resortu Saas Fee v nadmořské výšce 1800m. Obchody 50m.

Hotel ARTEMIS ***

Hotel ARTEMIS ***

Příjemný garni hotel Artemis má centrální no klidnou polohu v car-free středisku Saas Fee. Obchody v těsné blízkosti. Nadmořská výška střediska 1800m.