SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Švýcarsku - Davos, Zermatt, Crans Montana, St. Moritz ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap SamnaunSkipass Samnaun

Samnaun

Lyžování Samnaun je prvotřídní zábava. Lyžařské středisko Samnaun je spojeno vleky a sjezdovkami s rakouským sousedem - Ischgl do lyžařského areálu Silvretta Aréna. Náročná klientela si přijde na své jak v oblasti lyžování i polyžovačkovej zábavy. 200 km sjezdovek, špičkový snowpark, terény pro freeride ... Celodenní zážitek z pobytu na sněhu završí bujará zábava, která se nezřídka protáhne do pozdních hodin.

Ubytování Samnaun

Hotel CHASA MONTANA ****+

Hotel CHASA MONTANA ****+

Wellness Hotel Chasa Montana se nachází ve středisku Samnaun na hranicích Švýcarska a Rakouska (Ischgl) v centrální části Samnaun Dorf v nadmořské výšce 1.840m.

Hotel SILVRETTA ****

Hotel SILVRETTA ****

Hotel Silvretta se nachází v Samnaun Village v trojmezí Švýcarsko-Itálie-Rakousko 1850m nad mořem. V Samnaun je bezplatná nákupní zóna, nabízí atraktivní nákupní možnosti.

Vital Hotel SAMNAUNER HOF ***+

Vital Hotel SAMNAUNER HOF ***+

Vital - Hotel Samnaunerhof se nachází ve středisku Samnaun – Ishgl v centru vesničky Samnaun Dorf na hranicích Švýcarska a Rakouska. V Samnaun je nákupní prostor dutyfree. Nadmořská výška 1840m.

Hotel HOMANN ***+

Hotel HOMANN ***+

Hotel Homann se nachází v klidné části Samnaun Ravaisch, 1850m nad mořem, 100m zastávka autobusu. V Samnaun je bezplatná nákupní zóna, nabízí atraktivní nákupní možnosti.

Aparthotel DOLCE VITA ***

Aparthotel DOLCE VITA ***

Aparthotel Dolce Vita leží v Samnaun,10-15 minut chůze do Samnaun Dorf, kde je obchod s potravinami, v blízkosti v Samnaun Ravaisch sportovní obchody. V docházkové vzdálenosti je několik restaurací nebo lze využít bezplatnou kyvadlovou dopravu do vzdálenějších.

Lyžařské středisko Samnaun - Ischgl - Silvreta Arena

Nadmořská výška: 1.840 - 2.872m, sezóna: 11-05, zasněžování: 50%
Sjezdovky: celkem: 220 km, lehké: 40 km, střední: 134 km, těžké: 46 km
Lanovky: celkem: 41, vleky: 14, sedačky: 22, kabinky: 5, skibus: ano
Skipas: (6 dní): 4*

Lyžování Samnaun

Lyžování ve střediscích Silvretta Aréna (Samnaun a Ischgl) patří do zlaté klenotnice v Alpách. Rovnoměrné rozložení lehkých, středně náročných a těžkých sjezdovek nabízí příležitost pro každého. Zážitek skvělé zimní dovolené pro začátečníky i mistry lyží, kteří milují akci, život na plné obrátky. Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Švýcarsku - Lyžování Švýcarsko.