SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Švýcarsku - Davos, Zermatt, Crans Montana, St. Moritz ...

first minute Itálie, Chorvatsko

St. Moritz

Středisko světového významu bylo už dvakrát dějištěm olympiády. Půvabné a sluncem zalité sjezdovky Corviglia a Marguns nabízí skvělé a pohodové lyžování, restaurace na sněhu, vše pro malé i velké, začátečníky i mistry. St. Moritz patří právem mezi TOP lyžařská střediska, vychutnejte si lyžování a dovolenou high society.

Ubytování St. Moritz

Hotel HAUSER ***

Hotel HAUSER ***

Moderní, neformální a příjemný hotel Hauser se nachází v centru St. Moritz - Dorf. Má oblíbenou restauraci Hauser, cukrárna, největší terasu na slunění v St. Moritz a jediný venkovní apres ski bar ve městě. Železniční stanice 2km, letiště Curych asi 200km.

Hotel MONOPOL ****

Hotel MONOPOL ****

Hotel Monopol se nachází na pěší zóně v centru střediska St.Moritz v nadmořské výšce 1.858m. Vyniká střešní terasou s výhledy a známou restaurací Grischuna. Železniční stanice St.Moritz 1km, letiště Curych 215km.

Hotel CRYSTAL ****

Hotel CRYSTAL ****

Hotel Crystal je členem "Small Luxury Hotels of the World", má neformální luxusní atmosféru a v středisku St.Moritz s nadmořskou výškou 1.856m výbornou polohu v centru. Železniční stanice 400m, letiště Zürich asi 200km.

Hotel REINE VICTORIA ****

Hotel REINE VICTORIA ****

Tradiční hotel Reine Victoria v tradiční švýcarské budově z 19.století vedený italským majitelem se nachází jen pár metrů od lanovky ve středisku St. Moritz Bad v nadmořské výšce 1.856m.

Hotel SCHLOSS WELLNESS & FAMILY ****

Hotel SCHLOSS WELLNESS & FAMILY ****

Hotel Schloss Wellness & Family se nachází na začátku malého městečka Pontresina v lyžařské oblasti Engadine známé díky St.Moritz v nadmořské výšce 1.800m. Hotel se nachází v budově hradní pevnosti z roku 1800, která byla kompletně zrenovována. Z oken je zde panoramatický výhled na údolí a ledovce Bernina. Patří do italské hotelové sítě, vedený italským týmem.

Lyžařské středisko St. Moritz

Nadmořská výška: 1.720 - 3.057 m n.m., sezóna: 22.11. - 12.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 163 km, lehké: 42 km, střední: 87 km, těžké: 34 km
Lanovky: celkem: 22, vleky: 5, sedačky: 12, kabinky: 5, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování St. Moritz

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Švýcarsku - Lyžování Švýcarsko.