SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Švýcarsku - Davos, Zermatt, Crans Montana, St. Moritz ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgSkimap ToggenburgSkipass Toggenburg

Toggenburg

Pokud Toggenburg nenavštívíte za účelem ochutnat 60km kvalitní lyžovačky s 17 moderními vleky, možná vás zaujme jako jedna z nejkrásnějších turistických oblastí ve Švýcarsku. Nabízí klid a odpočinek, daleko od rušných sjezdovky naleznete množství stezek na procházky, turistiku a sněžnice, vychutnejte si nádherné výhledy z útulných horských chat.

Ubytování Toggenburg

Hotel STERNEN ***

Hotel STERNEN ***

Rodinne vedený hotel Sternen se nachází v centru střediska Unterwasser lyžařské oblasti Toggenburg s nadmořskou výškou 900m. Nákupní možnosti 100m, železniční stanice Nesslau nebo Buchs asi 15km, letiště Curych asi 100km.

Hotel SÄNTIS ****

Hotel SÄNTIS ****

Jediný 4 * hotel lyžařské oblasti Toggenburg, rodinný hotel Säntis s vedlejší budovou (Säntislodge, asi 50m, nekategorizovaný) se nachází v centru Unterwasser v nadmořské výšce asi 900m. Nákupní možnosti asi 150m, železniční stanice NESSLAU nebo Buchs asi 15km, letiště Curych asi 100km.

Hotel SONNE ***

Hotel SONNE ***

Hotel Sonne se nachází přímo v centru vesničky Wildhaus lyžařského střediska Toggenburg. Obchody a další služby v blízkosti.

Hotel ALPENROSE ****

Hotel ALPENROSE ****

Hotel Alpenrose je pohostinný dům s více než stoletou tradicí, nachází se ve vesničce Wildhaus, 200m od malebného jezera Schwendisse.

Hotel RÖSSLI

Hotel RÖSSLI

Tradiční, rodinně vedený hotel s restaurací Rössli se nachází ve vesničce Alt St. Johann, asi 100m od centra, v lyžařském středisku Toggenburg. Oblíbená restaurace hotelu Rössli je již více než 100 let vedená rodinou Schlumpf, aktuálně čtvrtá generace.

Lyžařské středisko Toggenburg

Nadmořská výška: 900 m - 2.262 m n.m., sezóna: 13.12. - 06.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 60 km, lehké: 10 km, střední: 45 km, těžké: 5 km
Lanovky: celkem: 19, vleky: 13, sedačky: 3, kabinky: 3, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Toggenburg

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Švýcarsku - Lyžování Švýcarsko.